Co je smyslem života? Jiří Marcela: Život člověka
Kniha, která může změnit váš život
.
logo

ZASAĎ SVŮJ STROM

cz

uk

Espana

kdo jsmeclenove
projektystromy
galerie
stanovy
support
sponzori
ikona
tisk
kontakty

strom

Zajímavé články:

Změny klimatu ohrožují už i lesy v Česku
Jak bude globální klimatická změna ovlivňovat naši existenci nebo kvalitu našeho života? Na dlouhověké organismy změna klimatu nepříznivě působí už teď. Jde zejména o rostliny, z nich hlavně dřeviny a tudíž také lesy. 12. března 2005.                                    Číst celý článek

České lesy vymírají, varují vědci
Česko bez lesů? Za čtyřicet let to může být drsná skutečnost. Experti varují, že lesy nadále chřadnou a téměř se už nedokážou vypořádat s hrozbami – ať jde o kůrovce, silnější vítr, houbovité choroby či překyselenou půdu.
15. května 2006                                     Číst celý článek

NASA: Globální oteplování už nelze zvrátit Jestli okamžitě neomezíme produkci oxidu uhličitého, dočkáme se doby, kdy v Arktidě nebudou ledovce, řada pobřežních měst bude pod vodou a stovky živočišných druhů nenávratně zmizí.
3. ledna 2007.                                     Číst celý článek

Oteplování způsobí brzy sucho, hlad a nemoci
Stovky miliónů lidí v rozvojových oblastech nebudou mít vinou globálního oteplování již za dvě desítky let dostatek vody, přičemž jeho škodlivý vliv pociťuje planeta již nyní.
12. března 2007.                                    Číst celý článek

Ustupující lesy přestanou brzdit oteplování
Vědci z Mezinárodní unie lesnických výzkumných organizací IUFRO tento týden varovali, že lesy mohou přestat vázat uhlík a brzdit globální oteplování. Hrozí to v případě, že se průměrná teplota zvýší o 2,5 stupně Celsia. Nová zjištění budou zveřejněna na Fóru pro lesy OSN, které začne v pondělí v New Yorku, uvedla BBC.
19. dubna 2009                             Číst celý článek

 

Spřátelené
weby:

alternativni

Hračky LEGO, akce, slevy

 

EkoLink - katalog ekologických odkazů

ee-shops.cz

Zhubnout, zesílit, zdravě žít!


Partnerské stránky: Překladatel - anglické překlady, Doprava, Hobby, Online literatura, Angličtina, CitátyPřeklad, Slovnik, Links, ReálieSeznamkaAtlanica, Prezentace, Kniha o Tau,