Zasaď svůj strom

kdo jsmeclenove
projektystromy
galerie
stanovy
support
sponzori
ikona
tisk
kontakty

strom 

cz  uk  Espana  ZASAĎ SVŮJ STROM
sdružení přátel přírody

Kdo jsme:

Rozhodně nejsme žádní fanatici. Jsme například pro jadernou energii, neboť je celkově nejekologičtější. Podporujeme moderní technologie (ze stejného důvodu), neboť umožňují nevídaný rozvoj lidstva. Věříme, že pokud zvládneme bezprostřední problémy, budou budoucí generace žít v nádherném světě.

Nezavrhujeme ani kácení stromů - jedná se o obnovitelný přírodní zdroj. Ze dřeva může být mnoho krásných věcí. Není nutné nechat stromy ležet tam, kam padnou, ale můžeme je ještě využít. Samozřejmě za předpokladu, že se bude vždy vysazovat dostatečné množství nových stromů a že nedochází ke zbytečné těžbě - například recyklování papíru snižuje potřebu kácet stromy na papír. Na 1 kg papíru je potřeba asi 2,5 kg dřeva a je zbytečné kácet stromy, může-li být surovina na výrobu papíru získána jinak.

Jsme prostě skupina přátel z různých měst v České Republice i v zahraničí (Irsko, Španělsko, Nový Zéland), kterým není lhostejný stav prostředí, ve kterém žijeme, a chceme přispět "svou troškou" k tomu, aby byl svět o trochu krásnější, voňavější, barevnější. Toho se snažíme dosáhnout především vysazováním stromů, nižší spotřebou a ekologickou výchovou..
Vstup do členské sekce:
..


..
V členské sekci se nachází zápisy z jednání, seznam členů, detailní rozdělení úkolů mezi jednotlivé členy, přehled zaplacených členských příspěvků a vyúčtování jejich použití na základní činnost sdružení a další provozní dokumenty.

tao-te-ťing česky, angličtina online, překlad angličtina
Výměna odkazů